Mé kresby i kresbičky pocházejí z prostoru bytostí, které nejsou pozemské. Nemají hmotná těla, přesto můžou do hmoty vstupovat. Automatická kresba mi toto propojení umožňuje. Obrázky jsou tak v energii, která léčí. Nechám na Vás, jak k nim přistoupíte a do jaké hloubky přes ně prostoupíte. POHLEDY PRO VHLEDY…hloubka vždy umožňuje výšku a naopak. Svět bytostí má mnohá tajemství, která jsou viditelná těm, kteří hledají. Vstupte tak, že vstoupíte. Přes své srdce. Tyto pohledy můžete darovat, poslat, stejně jako je používat pro sebe samé.

   Ráda na svých stránkách doporučuji výrobky těch, kteří do nich dávají své srdce. Symbolika světa andělského nás provází již delší čas. Jejich ztvárnění je různé. Tyto jsou vyrobeny metodou "Powertex". Vyrábí je má sestra Hana Mikolášková, která se celý dosavadní život zabývala malováním na sklo vysoký smalt. I jí tento čas navrátil. Navrací vždy, když začneme toužit z roviny Tvořím. Svět andělů je úzce spjatý se světem, který také září...svět drahých kamenů. Pokud máme ve své blízkosti oba světy, vytváří se kolem nás energie, která je pocítitelná vždy, když potřebujeme pomoci v té které situaci, poléčit i uzdravit..

Kniha - Učitelé z Vesmíru, Zdenka Štroblová

Splnila jsem si další slíbené, v sobě samé, z prostoru duše. Dovoluji si Vám představit další knížečku „Učitelé z Vesmíru„.

Moudré je navrátit se do pocitu, který znám, v kterém jsme již žili, který se nás často ptá- Kdy už budeš Zářivý – Zářivá.? Určitě si to přejí Ti, kteří tento pocit znají, v podstatě ho navždy mají. Dám Vám radu, možná jen napovím..vejdi přeci tam, kde je Milování chrám. Tam za Tebou nemůže, ta, co Tě občas přemůže. Tma se místu vyhýbá, tady ona uhýbá. Doma tady nebývá, v tomto světle ubývá. Místečko Ti připomenu, než na to zapomenu, nebo že bys zapomněla – zapomněl? Tam, kde je slunce projevem, tam se nyní otočíme, do soláru, to již víme. Vejdeme tak, jak jsme vyšli. Zmiňované couvání. Nejprve si však uvědomíme, kdy jsme byli v čase v pocitu Štěstí, může to být v dětství, může to být kdykoliv a kdekoliv, tady na Zemi, či ve Vesmíru, kam nás paměť pustí. Pak si zavřeme oči a přitom se díváme. Toto vzpomínám do všeho tmavého v sobě dáváme.!!! Do všech bolestí, strachů i nemocí, do míst, v kterých to nejsem JÁ, ZÁŘIVÝ, ZÁŘIVÁ….

Cena

200


Anděl

Anděl čisté lásky s křišťálem, Anděl krásy s rubínem, Anděl meditace a intuice.s ametystem, Anděl bohatství srdce.s opálem, Anděl laskavosti s růženínem, Anděl východiska s turmalínem, Anděl balzámu pro duši s akvamarínem, Anděl budování s granátem.
Cena je včetně kamínku , balného a poštovného.
Tyto, které Vám představuji si můžete objednat na adrese Hana Mikolášková, Svor 230 u Nového Boru, okr. Česká lípa,
mobil: 603871116, email: mikohanu@seznam.cz

Cena

600


Anděl

Anděl čisté lásky s křišťálem, Anděl krásy s rubínem, Anděl meditace a intuice.s ametystem, Anděl bohatství srdce.s opálem, Anděl laskavosti s růženínem, Anděl východiska s turmalínem, Anděl balzámu pro duši s akvamarínem, Anděl budování s granátem.
Cena je včetně kamínku , balného a poštovného.
Tyto, které Vám představuji si můžete objednat na adrese Hana Mikolášková, Svor 230 u Nového Boru, okr. Česká lípa,
mobil: 603871116, email: mikohanu@seznam.cz

Cena

600


Kniha - Moudrost věků, Zdenka Štroblová

Kniha Moudrost věků obsahuje příběhy těch, kteří se léčili v mé karmické poradně, společně s afirmacemi, které umožňují vyjít z různých těžkých situací. Obsahuje také další mé energetické kresby. Zašlu ráda na dobírku.

Úryvek knihy:
Příběh pana Josefa
Ano, i muži vyhledávají pomoc, když přijde jejich čas. Pravda, není jich mnoho, převažují ženy, ale říká se, že každý, kdo se obrátil ke svému srdci, rozezní zvon poznání. Tento zvon je umístěn v prostoru, který obývají naše hodně vysoké já. Takové já ví, kdo k němu tady dole na Zemi náleží. Je jedno, zda jde o ženu či muže, jejich srdce se zaraduje, neboť dostalo signál: Jdi a konej...
Toto já je pak nápomocné při naší další cestě. Může začít projevovat své vědění přes rovinu, která se díky pochopení otevře. Takto se naše já propojují, zmenšuje se vzdálenost mezi nimi. Čím více si v životě přejeme poznat, vědomě napravovat vše, co nás trápí, zkoušet najít odpovědi, tím je nám tato rovina bližší - a může se stát, že přestanou být rozdíly mezi já dole a já nahoře; ze dvou rovin se stane jedna a my už nemusíme hledat, tápat, ale můžeme to nalezené žít, prožívat. Pokud se takto dokážeme propojit s naším nejvyšším já, dochází k osvícení. Je to jedna z nejvědomějších cest, která je našim duším k dispozici. Její výběr je však podmíněn vyspělostí duše a bude ještě dlouho trvat, než se v nás tato rovina rozsvítí, stejně jako než se rozezní ten nejvyšší zvon.

Cena

180


Pohlednice - Světelný pozdrav

Pro Tebe,
abys zářil(a) z prostoru bytí
a prosvětlil(a) své žití.
Stačí prostoupit z prostoru srdíčka,
aby se otevřela ke zdroji cestička.

Cena

35


Pohlednice - Srdíčkový pozdrav

V každičkém srdíčku,
které posílám,
zprávičku pro Tebe mám.
Najdeš je celkem lehce,
rozumu se tam nechce.

Cena

35


Pohlednice - Kytičkový pozdrav

Dej tuto kytičku ke svému srdíčku,
Pokaždé, když tak učiníš,
slova lásky uslyšíš.
Pochází z prostoru sluníčka,
kde jsou z naší duše zrníčka.

Cena

35


Pohlednice - Láskyplný pozdrav

Bytosti s křídly slétly k Vám,
abyste pohlédli, kde máte v sobě lásky chrám.
V něm jste ponechali světlo milování,
proto ho nemáte nyní k má ní.
Promlouvej přes něho každičký den,
splní se ti lásky sen.

Cena

35


Pohlednice - Pozdrav z Rozhledu

Každý kdo ochutná kapičku,
pocítí lásky cestičku.
Kapičky poznání dávají možností,
objevit v sobě samých moudrostí.
Moudrost nás přivede k poháru bytí,
který nás provází v každičkém žití.

Cena

35

horská chata Rozhled | Telefon:+420 499434176 | Mobil:+420 721554728 | Mail:rozhled@tiscali.cz | Webdesign: © lk 2013