Silvestr 2021

24.10.2021

Silvestr_2021.PNGZveme Vás!


Kniha čakry lásky

31.8.2021

kniha.jpgPrávě byla pokřtěna nová kniha!


Z ONLINE DO OUTDOORU

13.7.2021

ZOnlineDoOutdooru_2021.PNGTuristicko-vzdělávací kemp v srdci čisté přírody pro děti 1.stupně ZŠ


Silvestr 2020

21.11.2020

Silvestr_2020.JPGZveme Vás na poslední dny tohoto roku na horskou chaloupku Rozhled. Zasportovat si – běžkaři ocení stopu Krkonošské magistrály vedoucí kolem chaty. Vzhledem k nadm.v. 1207 m přírodní sníh.


Letní prázdniny

4.6.2020

LetniPrazdniny_2020.JPGPřijměte pozvání na letní prázdniny, pro Vaše děti i jejich rodiny. Pro babičky i dědečky, pro tety i strýčky, zkrátka pro všechny, kteří máte rádi procházky v Krakonošově, množství výletů i tůr v čisté přírodě. Cenově přijatelné ubytování s dobrou domácí kuchyní, výhledem do údolí, které je jedinečné. Ticho, které se váže ke zdraví, stejně jako čistý vzduch.


Pohybem ku zdraví, radosti i štíhlosti

11.3.2020

Turistika_2020.JPGČeká Vás útulné domácí prostředí s rozhledem až 150 km do údolí. Ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích, jak u babičky, stejně dobrá snídaně a večeře. Krásné výlety v Krkonošském národním parku, plném cest i cestiček, pro Vás, kteří máte rádi přírodu, turistiku, legraci. Večerní posezení u táboráčku pod hvězdami, přednáška horské služby i povídání o životě.. autem až k chatěVhodné pro všechny věkové kategorie, včetně dětí


Silvestr 2019

18.9.2019

Silvestr2020.JPGProžijte s námi poslední dny roku 2019 v domácím prostředí útulné horské chaty s polopenzí v nadm.v. 1207 m.


Hurá na prázdniny

5.6.2018

HuraNaPrazdniny_2018.JPGIdeální dostupná dovolená pro rodiny s dětmi, babičky i dědy s vnoučaty, skupinky i jednotlivce..Krakonošovy cestičky s mnoha výlety čekají na malé i velké nožičky, pro turisty hřebenové tůry se zdoláním Sněžky. Odpočinek s výhledem do údolí až 150 km, ohniště, prolézačky, trampolína , dětský koutek, klubovna, wifi. Autem na Safari do Dvora Králového, Vrchlabským zámkem i koupáním. Chata se nachází v lůně přírody, 2.zona Krnapu, zaručuje klid, pohodu, domácí prostředí i jídlo. Autem dojedete přímo k ní. Termín si zvolte Vy. My zaručíme spokojenost.


Kamenný Vesmír Irišky Palečkové

19.4.2018

KamennyVesmir_2018.JPGDne 10.5.2018 v 18.30 hodin přijměte pozvání na podvečerní setkání s vědomou léčivou energií drahých kamenů STAVEBNÍ KAMÍNEK MÉ CESTY dar z pokladnice Lásky večerem Vás bude provázet lektorka a terapeutka Zdenka Štroblová


Listopad

11.11.2017

listopad_2017.JPG

Na pomyslný trůn, vytvořený tak, aby se dostalo projevům střídajících se období, usedla vědma, která zaštiťuje měsíc Listopad. Trůn se zbarvil její přítomností do všech odstínů zlaté, jak se zbarvuje kolem nás, jak se zabarvila příroda, ale i v nás.Tato barvička má mnoho významů, stejně jako projevů. Váží se k Vám, kteří víte, že jste v sobě bytostí. Že jste , byť ve světě hmotném, materiálním, stále tam, odkud pocházíte. Bytost ve Vás zná krásu, zná koloběh času, ale také tu, která je nad tím vším. Paní Harmonii, lásku všech středů, včetně Vašeho středu srdeční roviny. Rovinu známe jako 4. čakru, místo v nás, které odráží cituplné. Stejně jako soucitné. Je zde naše fyzické srdce, stejně jako duchovní. Tento prostor by měl být otevřený do hmotného, vnějšího světa. Jako když pozorujete z okna vše kolem Vás. Listopad nám připomíná čas dušičkový. Vzpomínka na ty, kteří prošli naší cestou, jako my jejich. Symbolem zůstává světlo. Toto světlo je důkazem naší lásky. Dobro ho obsahuje, v dobrém ho získáváme, v dobrém ho darujeme , v dobrém si vzpomínáme. Na Zemi přes vyjádření materiální svíčky, květiny, věnečky. Duch si však v nás sedá do meditace, do místa v našem nitru a zve nás k následování. Chvilka s otázkou, která se při meditaci pokládá, která je určující pro odpověď. Otázkou, která nám leží v tu chvíli na srdci. Stačí si ji uvědomit, vyslovit, do sebe se ponořit. V klidu a tichu vyčkat , kdy se našemu vnitřnímu zraku zjeví obrázek. Tento obrázek má v sobě odpověď, ale je na nás, jak si ji načteme, jak ji nazveme, jak ji pojmeme. Znalosti symbolů jsou nedílnou součástí duše Sluncí. Často máme potřebu se jimi obklopovat. Srdíčka, sluníčka, peříčka. Ulity, ale i kamínky, květiny, motýly. V neposlední řadě šperky, vyjadřující krásu. Vyjadřující nás samé. Zkuste si meditaci , kterou má Váš duch moc rád. Udělejte si chvilku pro radost. Opak smutku, který si svůj čas vybral tak, aby byl součástí tohoto měsíce. Tam, kde mu prostor dáme, tam on se usadí, rozprostře se. Nás se pak smutné zmocňuje, v každodenním ho máme. Moc se neusmíváme a živíme ho i tím, že se do tmavšího oblékáme. Meditací na radostné se nám zvýší vibrace srdce. Už to stačí, abychom se napřímili, abychom na tváři úsměv vyloudili. Opět dobré, které se dostalo do projevu. Měsíci listopadu se kdysi dostalo tolik slunečního, že musí dosud vyrovnávat. Pouští do svého času měsíc následující, mrazíček i bílé.

Rozhodnutí , ke kterému se bytosti sluncí nepřidaly. Může Vám proto připadat, že jste ochuzení o teplé, můžete protestovat, že je přeci měsíc zlatý, můžete mít i pocit ztráty energie. Je otázkou, zda-li můžeme toto nějak ovlivnit, zda-li můžeme slunce přivolat, zda-li se můžeme z projevů podzimu dál radovat. Poprosila jsem Paní vědmu, která v sobě odpovědi má. Usedla nad námi, nad touto Zemí, její přítomnost sama o sobě rozehřívá. I to, jak se na nás , své děti sluníčka, dívá. Tiše rty pohybuje a abychom jí mohli slyšet, musíme všeho na chvíli nechat a usednout s ní. Dostalo se mi tohoto slyšení :“ pokud se najde někdo, komu vadí, někdo , kdo si klade otázky, někdo, kdo nesouhlasí, dáváte mi tím možnost projevit své. Sebe, tak, jak v magii lásky jsem zrozená. Podmínka je jednoduchá, nesouhlas srdeční. Hlava ta nesouhlasí často, provolává , odvolává, ale tu stačí pohladit a otočit se k srdíčku. Vstoupila jsem do prostoru vlády zimy a vidím ji, jak pospává, jedno oko otevřené, to druhé stále spí. Tak jsem jí to otevřené pohladila, s láskou pohladila a řekla, ještě máš čas. Víte, ona se na mě usmála a na druhý bok se otočila. Mě tam u ní byla zima, tak jsem rychle vyšla a zrovinka naproti se dveře otevřeli. Tam je prostor podzimu. To otevření dveří se mi nezdálo, přistoupila jsem a nakoukla. Ke svému údivu vidím, jak Paní podzimu cvičí, aby se zahřála. Mlčky jsem k ní přistoupila, v pohybu jí zastavila. Cvičit kvůli zahřátí, to přináší systému jen polovinu snahy. Pro zahřátí srdíčka stačí z lásky písnička. Jen tak tiše, pospolu, abychom tu spící nevzbudili. Až nastane začátek zimy, tak se sama probudí. Nevěřte také tomu, že je období, kdy se marodí. To se Vám z vnějšku dává, aby se obohatili Ti, kterým se díky Vám dobře daří. Pokud na to přistoupíte, dostanete se do jejich sítě. Ta je z oček utkaná, kterým musíte dát z peněženky. Příroda je pak smutná, vždyť má tolik co dát, jí stačí poděkovat. V lásce , úctě, vděčnosti. Listopad se už opět usmívá, zkuste to také, vždy je čemu. Vzpomínka, pohled na něco, někoho, dovnitř sebe. To, co Vás někdy zebe, tomu je třeba se postavit. Mysl negací, která stále vymýšlí, čím Vás dostat pod sebe, jak Vás donutit přijímat , byť je srdíčko v nesouhlasu, jak obohatit i státní kasu. Říci Ne je vědomí, které nikdo nezlomí. Nevědomí nás nutí se ohýbat i uhýbat. Stačí to kouzelné slovíčko UVĚDOMUJI SI, co si přeji, jak můžu přispět, čím oplývám, jak myslím, čím se zabývám. Tím vystupuji ze stáda, to nemyslíme hanlivě, to je označení, v němž se máloco změní. Změna je nedílnou součástí světa dobra. Stačí si ji UVĚDOMIT, její důležitost v čase. Ten jí obsahuje, srdcem protéká, do systému roznáší, ke kroku nás vybízí. To hlava se jí brání, lepší tak jak je, ale to, co v nás koluje, je čas vytvořený z časů. Takové dílky skládanky, která vytváří obraz Spirály. Prosím zavnímejte si ho v sobě, vstupte do něho, staňte se VĚDOMĚ její součástí.

Pro Vás, kteří nemáte ještě program na konec roku, je určený seminář 29.12. 2017 - 1.1. 2018 SPIRÁLA ŽIVOTA. Letáček pod semináři. Lepší než sedět u televize je popojít ve své vizi co si přeji. Jak život smysluplně naplnit. Pojďte se do spirály změny připojit. Bude čas na zimní radovánky, meditaci i legraci. Půlnoční pohled do údolí na ohňostroje patří k nezapomenutelným zážitkům. Můžete přijet i dříve, jen tak a k programu se připojit v pátek. Jen připomínám , že je nutné se přihlásit včas. Od 14. - 27. 11. nemůžu odpovídat na mejlíky, abyste popř. nevzdali přihlášení. Přeji Vám teplo v srdíčku..Zdenka

horská chata Rozhled | Telefon:+420 499434176 | Mobil:+420 721554728 | Mail:rozhled@tiscali.cz | Webdesign: © lk 2013